Czym jest mobilny kontener eventowy ExpoRider?

Mobilny kontener eventowy ExpoRider to nowoczesna alternatywa dla standardowych stoisk zarówno na imprezach plenerowych, jak i halowych. Nieważne czy mówimy o targach, festiwalach, koncertach lub innych różnego rodzaju eventach masowych - nasz kontener podoła każdemu wyzwaniu. Po prostu. ExpoRider to konstrukcja na każdą okazję. Gdziekolwiek jesteś, my, w mgnieniu oka, przygotujemy dla Ciebie unikatowe i profesjonalne stoisko. ExpoRider to elegancka, futurystyczna i wygodna przestrzeń, która może pojawić się gdziekolwiek zechcesz, kiedykolwiek zechcesz.

Mobilny kontener ExpoRider to innowacja i mobilność.

Dzięki przystosowanej do transportu i szybkiego montażu konstrukcji, nasz kontener eventowy idealnie dopasuje się do Twoich indywidualnych potrzeb. Ponadto, Exporider nie wymaga ciężkiego transportu ani specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu zaoszczędzisz na dodatkowych kosztach i czasie. Co ważne, Exporider gwarantuje znacznie większą wygodę, niż tradycyjnie budowane stoiska. Oprócz klasycznych eventów masowch, takich jak targi czy festwiale, ExpoRider idealnie spisuje się na imprezach typu roadshow, demo i innych pokazach tego typu. Innymi słowy, nasz mobilny kontener eventowy obsłuży wiele lokalizacji w relatywnie krótkim czasie. Postaw na mobilność i elegancję. Postaw na ExpoRider.

Mobilny kontener ExpoRider to wygoda w zasięgu ręki.

Nigdy więcej namiotów. Nigdy więcej upałów i deszczów. Nowoczesne, klimatyzowane i odporne na wszelkie warunki pogodowe wnętrze ExpoRider to gwarancja komfortu niezbędnego do udanej prezentacji Twoich produktów. Co więcej, dzięki swej unikatowej konstrukcji, ExpoRider jest ekogoliczny, więc przy demontażu nie zostają żadne płyty ani resztki wykładzin. Ponadto, na Twoje życzenie przygotujemy profesjonalny branding kontenera, który przykuje uwagę i wyróżni Twoją firmę na tle innych.

Mobilny kontener ExpoRider to stoisko promocyjne przyszłości.

ExpoRider to dwupoziomowa konstrukcja przystosowana do szybkiego montażu i demontażu. Front kontenera jest przeszklony, dzięki czemu wnętrze jest przestronne i zawsze dobrze oświetlone. W pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb umeblowanie i wyposażenie stworzą elegancką i profesjonalną wizytówkę Twojej firmy. Do Twojej dyspozycji będą również dwa tarasy (w tym jeden zadaszony), które znacznie powiększają przestrzeń użytkową kontenera. ExpoRider zadba o wizerunek Twojej firmy i profesjolanie ugości Twoich klientów, a ponadto może pojawić się, stanąć i rozłożyć teoretycznie w każdym miejscu, do którego da się wjechać naszym zestawem. Nasz mobilny kontener to najlepszy wybór na targi, eventy, festiwale, koncerty, roadshow, demo, pokazy i inne imprezy plenerowe i halowe!


Jeszcze więcej, możecie się dowiedzieć z naszego fanpage!