Jakie korzyści może dać wynajem kontenera EXPORIDER?

Wyobraź sobie następujący scenariusz. Jesteś przedstawicielem lub przedstawicielką firmy i rozważasz udział w imprezie halowej lub plenerowej. W końcu nic tak nie pomaga w zjednywaniu klientów, jak bezpośrednie wyjście do nich z otwartymi ramionami i właściwe ich ugoszczenie. W EXPORIDER wierzymy, że kluczowym aspektem tworzenia dobrego wizerunku firmy i budowania więzi z klientem jest przyjęcie go w miejscu, w którym będzie czuł się komfortowo i luksusowo. Takim właśnie miejscem są cztery ściany naszego mobilnego kontenera eventowego, które chcemy oddać do dyspozycji Twojej i Twoich klientów.

EXPORIDER to wielofunkcyjna przestrzeń na każdą okazję.

EXPORIDER to uniwersalna konstrukcja przeznaczona do wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń miejskich, plenerowych i halowych. To wyjątkowe miejsce do promocji towarów, usług oraz wszelkich spotkań i aktywności, które dopasuje się do Twoich potrzeb i błyskawicznie pojawi tam, gdzie zechcesz. Jeden telefon dzieli Cię od własnego, niebanalnego kąta na wszelkiego rodzaju targach, konkursach, konferencjach, koncertach, festiwalach, dniach miast, maratonach, dożynkach i wszelkich innych wydarzeniach branżowych, rozrywkowych lub rodzinnych. A może planujesz własną imprezę autopromocyjną? Na pewno będziemy w stanie pomóc, ponieważ EXPORIDER niejednokrotnie pełnił funkcję miejsca-centrum, z którego przeprowadzany był cały event.

Kompleksowa obsługa firm.

Mobilny kontener eventowy EXPORIDER to nie tylko przeszklone, zadaszone i klimatyzowane wnętrze na żądanie. W skład usług, jakie oferujemy, wchodzi także pomoc przy doborze akcesoriów do charakteru imprezy, mebli i reszty wyposażenia, jakie oferujemy. To również porady w kwestii jak najefektywniejszego ulokowania kontenera, tak aby był idealną wizytówką firmy na danym wydarzeniu.

Nowy sezon, ten sam niezawodny EXPORIDER.

Wkraczając w nowy sezon imprez plenerowych, pragniemy podkreślić fakt, iż nasz mobilny kontener jest mobilny nie tylko z nazwy. Waży on niecałe 3,5 tony oraz jest dopuszczony do ruchu drogowego, a to oznacza że ma możliwość wjazdu w miejsca, gdzie ciężki sprzęt nie podoła. Ponadto unikatowa konstrukcja EXPORIDERA umożliwia szybki montaż i demontaż, a także, w zależności od potrzeby, rozłożenie niemalże w pełni otwartej lub zamkniętej przestrzeni. Kontener EXPORIDER oraz jego ekipa dopasują się do Ciebie i każdego Twojego pomysłu tak, abyś Ty mógł dopasować się do potrzeb swoich gości.


Jeszcze więcej, możecie się dowiedzieć z naszego fanpage!