Coraz większa popularność kontenerów.

Z roku na rok mobilne kontenery do wynajęcia cieszą się coraz większą popularnością wśród firm poszukujących przestrzeni do prezentowania swoich towarów i usług klientom na żywo. Targi, eventy, koncerty, festiwale, plenerowe imprezy objazdowe (tzw. roadshow) czy wszelkie inne imprezy masowe w popularnych i turystycznych miejscach pomimo trudności, jakie przyniosła niedawna pandemia, cieszą się coraz większą popularnością i przykuwają uwagę stale wzrastającej liczby uczestników. Chcesz pokazać swoją firmę od jak najlepszej strony? Kontener Exporider to niezwykle proste i wygodne rozwiązanie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Zobacz konfigurator kontenerowy.

Skonfigurujmy razem przestrzeń dla Ciebie i Twoich klientów.

Przestrzeń, jaką stworzymy razem z Tobą dzięki kontenerowi Exporider, jest w pełni konfigurowalna i może spełniać wiele różnych celów. Spotkania biznesowe, obsługa klienta, prezentacja produktów i usług, mobilne biuro czy stoisko na targach – to tylko kilka z wielu sposobów, na jakie można wykorzystać 66 m2 nowoczesnego i ekologicznego wnętrza. Co ważne, po wcześniejszej konsultacji, dopasujemy oznakowanie i wyposażenie do Twoich potrzeb.

Bez względu na to, czy potrzebujesz miejsca, które stanowić będzie centrum outdoorowego lub halowego wydarzenia, czy też będziesz jednym z wielu wystawców na imprezie masowej, funkcjonalna i efektowna wizualnie przestrzeń Exporider z pewnością przykuje uwagę klientów i zachęci ich do zapoznania się z Twoją ofertą.

Mając na uwadze fakt, iż w ostatnich latach bezpośredni kontakt był utrudniony i wielu z nas chce uniknąć niepotrzebnego ryzyka, w naszym kontenerze można bez problemu zadba o bezpieczeństwo osób goszczących. Wszystkie powierzchnie można łatwo zdezynfekować, a samo wnętrze jest przewiewne i przestronne.

Warto pamiętać, że targi z branży takich jak maszyny rolnicze czy budowlane skupiają całe tłumy odwiedzających, a to tylko część imprez, jakie odbywają się przez cały rok na terenie kraju i za granicą. W sezonie letnim organizowanych jest również sporo festiwali muzycznych i ogólnodostępnych pokazów. Nasz kontener wszędzie tam doskonale się wpisuje.

W Exporider wierzymy, że nie ma lepszego sposobu na budowanie wizerunku i więzi z klientem niż bezpośredni kontakt, dlatego, przygotowując dla Ciebie przestrzeń, dołożymy wszelkich starań, by Twoi goście czuli się swobodnie i z chęcią poświęcili Ci czas.


Jeszcze więcej, możecie się dowiedzieć z naszego fanpage!